| savarsit a întrebat:

OllA all...as vrea sa va intreb ceva big grin am lv 71 pe mt2 ro virgo jinno...si sunt war corp (m7 iures, m2 vartej, m5 aura, G1 izbitura ). Voi ce ziceti sa-l dau pe un mental lvl 72 ( G2 corp, m7 atacu spiritului, m9 zdrobire, m10 zdruncinare )?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Daaaa tu stii ca cresti muult mai repede pe mental si dupa parerea mea are magiile mai bune cred eu da faci ce vrei pana la urma e contul tau nu al meu big grin

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Da mai bine l-ai da ca este mai bun dar asta si tu poti sa decizi.sau mai bine sa nu-l dai pentru ca poate sa te fraiereasca. oricum daca vrei gm pe metin2ro uite id meu:crazy_em_up@yahoo.com

| demolag a răspuns:

Da-l si eu am pe virgo un war mental si rezist la mobi fara probleme daca faci si p la corp e ff binewinking