| andrei2108 a întrebat:

Pe 21 august este ziua mea si o sa imi iau o tableta si nu am idee ce jocuri sa imi iau pe ea? Dati-mi exemple de 4 jocuri fiecare! Cele ma frumose exemple primesc funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-> Minion Rush - este cel mai descarcat joc in acest moment, inspirat de noua seria a filmului "Despicable me"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talking Ginger: Dupa succesul lui Talking Tom motanul sau Talking Gina, girafa a venit randul unei pisicute.
Angry Birds Space: Pasarile razboinice sunt la promotie. Daca nu v-ati luat deja Angry Birds Space deja.
Running with friends: Seamana izbitor cu Temple Run dar parca e si mai distractiv. Alergi sa nu te prinda taurii si esti in competitie cu prietenii.
Tetris Blitz: Un clasic adus in prezent si care arata absolut spectaculos.
Zen Pinball: Nu cred ca exista om care sa nu fi bagat macar o data o fisa la flippere. Pe tableta Zen Pinball este cea mai buna colectie de mese de pinball.
Block Fortress: In fine, pentru comunitatea pasionatilor de Minecraft a aparut Block Fortress. Te lupti in lumea cuburilor de 8 biti.

| BountyWG a răspuns:

Salut Andrei! 1.La Multi Ani. 2. Pou, Temple Run, Fruit Ninja, Fast And Furious 6, Hill Climb,Parking Car,Minion Rush,Flick Shot, Talking Ginger, Angry Birds Space, Tetris Blitz, 8 Ball Pool,Top Eleven To Be A Football Manager,Words, Bubble of Maths, Zen Pinball, Poker, Dr Driver.Atatea stiu.Iti recomand chiar si un antivirus ca sa nu fie virusate jocurile.

| Alexandrughita a răspuns:

Sa zicem Hill Climb, Temple Run, Pou, Parking car. Si cred ca ar fi bine sa-ti iei si un antivirus pe ea. Succes. Si la multi ani. Sanatate si fericire multa

| vladutt a răspuns:

Salut si la Multi Ani! Dupa cum zic ceilalti, eu iti sugerez Pou.Este un joc foarte distractiv.Ar mai fi Temple Run 2, Sparkle, Angry Brirds Star Wars si Rio. Spor la butonat.

| Haskyy a răspuns:

Redline rush, minion rush, temple run 2, beat the boss 2, blood & glory, turbo