| iustin987 a întrebat:

Pe dragon city cum imi vor iesi urmatorii dragoni:-armadilio
-soccer
mirror

Dau funda daca vor merge

Răspuns Câştigător
| BSergiu a răspuns:

-Armadilo dragon se face din Jade dragon +Star dragon.
-Soccer dragon se face din Medieval dragon + Alpine dragon.
-Mirror dragon mi-a iesit din Gummy dragon + Cool fire dragon.

69 răspunsuri:
| Gabor_Ady_1974 a răspuns:

Cum fac poo dragon

| Mihai_Dragos_1990_Thnu a răspuns:

Stiti cum se face cool fire dragon?
va rog, ajutati-ma!

| Andrei_Razvan_1995_PYh0 a răspuns:

Mirror din armalido si cool fire

| Mihai_Bogdan_1994_4FLT a răspuns:

Ma cheama miha si vreau sa-mi fac dragonul gummy ma puteti ajuta vo rog spuneti-mi

| Gabriel9000 a răspuns (pentru Mihai_Bogdan_1994_4FLT):

Firebird + hot metal dragon

| BLACKTEROOR a răspuns (pentru Mihai_Bogdan_1994_4FLT):

Da Se Face Din:
Gummy=Paladin Dragon+Nenufarar Dragon

| Mihai_Bogdan_1994_4FLT a răspuns:

Cum se face dragonul cool fire
ziceti-mi va rog

| mihaipantera67 a răspuns (pentru Mihai_Bogdan_1994_4FLT):

Alpine + medieval = soccer/cool fire

| AndreiBăă15 a răspuns (pentru Mihai_Bogdan_1994_4FLT):

Laser+dandelion

| Florin_Alexe_1994 a răspuns:

Soccer-snowflake+vulcano daca ai noroc sa iti iasa ca daca nu iti va iesi cool fire si mirror trebuie sa combini doi rari pentru ca este legendar si trebuie' sa combini doi rari ca sa iti iasa dar poate sa iti iasa wind, legendary, crystal si nu se scrie armadilio se scrie armadillo si se face din jade+tropical sau jade+star.SUCCES!

| AndreiBăă15 a răspuns:

Armadilo=alpine+medieval soccer=cool fire si cool fire or flaming rock si alpine mirror=gummy+cool fire

| Traian_Sasarman_1911 a răspuns:

Armarilo : pamant si fier

| Buliga_Alexandru_Tudor_1996 a răspuns:

Buna Ziua, eu joc Minecraft dar am ajuns la Ender Dragon dar cum il inving.Ma-m uitat pe youtube si am vazut cum il omor cu arcul si sabia de Diamant dar oul cam il iau ca apas clic dreapta si se teleporteaza si nu inteleg si am incercat ca la Creeper Mutand si am pus TNT dar dispare nu inteleg Ma-m uitat la filmuletul de pe yotube cu Andy si Bercea si au facut doar un fel de spawn pentru ender perla dar eu nu am nevoie de ender perla am nevoie de oul de dragon am intrat pe orce site dar sice alceva.Va rog cine joaca Minecarft cine il cunoaste bine bine de tot pe Ender Dragon si pe Heobirne si cine stie de portalul catre iad Nethe sa zica si portalul catre rai thaier parca asa se scrie nu mai stiu ok.Va rog spunet si lasati un coment ca am nevoie de ajutor.Multumesc pentru spunerile de OUL DE DRAGON SI CUM SAL INVI PE HEOBRINE! O zi Buna.

| iustin987 explică (pentru Buliga_Alexandru_Tudor_1996):

Frate, nu joc minecraft deci nu pot sa te ajut scuze big grin p.s aici era vorba de DRAGON CITY

| FeherEdward a răspuns:

Armadilo= Terra Dragon+Jade Dragon sau daca ai combina Double Metal+Double Terra
Soccer= Flame Dragon+Snowflake Dragon sau Double Fire+Double Ice
Mirror= Armadilo+Gummy Dragon
( Combinatiile de mai sus cu dragonii Double sunt 100% sigure si iti vor iesii din prima) sper ca te-am ajutat

| Sichin_Ionut_1997 a răspuns:

Unde scrie funda

| iustin987 explică (pentru Sichin_Ionut_1997):

De exemplu : tu pui o intrebare si oamenii iti raspund si in dreapta mesajului lor ai ceva cu funda si dai pe ea si te intreaba acolo nu stiu ce si dai da
p.s tu trebuie sa pui intrebarea

| Cufi_Pufi_1998 a răspuns:

Vulcano+medieval=armadilio

| Porumboiu_David_1996 a răspuns:

Ce este aia funda ..ca joc.am lvl 24 si pana acum nu am descoperit asta ..help

| Grancea_Dani_1993 a răspuns:

Cu sa fac soccer dragon

| Cristian_Daniel_1995 a răspuns:

-Armadilo se face din Jade+star.