| RedDany a întrebat:

Pe facebook am profilul pe privat si vreau sa.l dau pe liber, cum fac? (adica sa poata dea like la poze si oameni pe care nu ii am la prieteni) FUNDA!

2 răspunsuri:
| Smiling a răspuns:

Mergi sus la setari si dai la setari de confidentialitate si acolo iti apare scris pe undeva personalizat.Dai acolo si schimbi in prietenii prietenilor..Si asa se face liber.
happy. Funda?

| Iorgovan_Astrid_1975 a răspuns:

Cred ca te referi la followers...Intri la setari si ai acolo followers, bifezi casuta. Daca il ai in romana scrie persoane cate te urmaresc ceva de genu.