| anonim_4396 a întrebat:

Pe metin2 daca iesi dintr-o breasla cat timp trebuie sa astepti ca sa faci una?
SI imi spuneti cum sa ies dintr-un grup daca seful grupului e deconectat?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| MyLadySad a răspuns:

Nu trebuie să aștepți ca să faci una, poate trebuie să aștepți până faci materialele (placaj, piatră etc.).
Ca să ieși din grup trebuie să te duci la Gardian și dai click pe,, Părăsește breaslă''. Nu trebuie neapărat să aștepți să te dea șeful breslei afară.
Sper că te-am ajutat, mult succes la joc!

| anonim_4396 explică (pentru MyLadySad):

Mersi,ai funda

1 răspuns: