| anonim_4396 a întrebat:

Pe Metin2Ro care e cel mai bun server de acolo? As dori un server mediu sa nu fie foarte aglumerat dar nici gol!

P. S.: cu ce caracter cresti mai repede?

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Orice server poate fi gol daca intri pe alte ch-uri de preferat ch3

| XxAlexualxX a răspuns:

Sall stiu eu Tara aries si regat galben e cel mai usor regat si avatar.razboinic/a cresti cel mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Server 8 aries pentru ca gasesti multi prieteni(de exemplu joc si eu p aries si m-au ajutat toti prieteni)de preferabil regatu albastru, ca sa cresti bine iti recomand urmatoarelebig grin :razboinic mental cu m1 la corp(cel ma repede)sura arme magice(tais vrajit si armura vrajita)sau un ninja(nu conteaza ce magi pentru ca face lure oriunde si nu conteaza la ce lv)cel mai bine cresti in party la bo de la lv 30+si cu armuri cel putin+7, sau samanu cu m1 la forta dragonului este chemat ca buff la bolaughingpacat ca numarul lor esti mic