| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Pe metin2ro nu ma lasa sa iau unele arme.
Adica eu am nivelul 11 si in inventar am un iatagn +0 care scrie ca de la nivelul 10 straight face
Si inca o intrebare :
Ce lucruri sa tin in inventar ca deja mi s-a umplut si nu stiu ce sa vand si ce sa nu vand.

Răspuns Câştigător
| Popa_Iulian_1991 a răspuns:

Depinde ce caracter esti daca esti saman nu poti lua iataganul doar cu ceilalti.Cat despre vandut iteme le vinzi pe alea ca nu sunt de caracterul tau sunt pentru ceilalti itm ca de exl dinte de misteret, blana de lup, dintele unui tigru daca ai. Funda?