| BluESchool a întrebat:

Pe Metin2Tim vreau sa fac P. Apas pe piatra spiritului dau pe acolo stiti voi si trebuie sa scriu ceva in chenar, dar scrie in alta limba, ce trebuie sa scriu in acel chenar.Am scris Metin2Tim dar nu merge, please spuneti-mi ce scriu in chenar?

Răspuns Câştigător
| killlerul7 a răspuns:

Ai 2 optiuni:
1) scrii in chenar traineren
2)daca nu emreg omoara un pleyer pentru a fi pe agresiv si a face p

1 răspuns:
| danyboss87 a răspuns:

Sall joc metin2tim si alceva nu ai ce sa scrii in chenar decat; metin2tim; asta e parola care o cere ai luat pe langa piatra spiritului si citit concentrat si scaparea blestemului de invatat?
incearca asa daca pana acum nai incercat