| Cristian2003 a întrebat:

Pe Minecraft mie cel mai mult imi place skywars-ul de pe hypixel pentru ca:
1.Cand intri pe skywars si te uiti in dreapta vezi doar solo kills,solo wins,team kills, team wins si mega kills si mega wins si nu vezi scor ca pe play.minecraft-romania.ro cand te uiti in dreapta vezi si scor,care pornesti de la 0, cand castigi un meci primesti 10 puncte, cand faci un kill primesti un punct sau 2 puncte si cand pierzi un meci pierzi un punct si daca scrii ceva in chat ti se vede scorul si te pot critica ceilalti ca esti fraier sau foarte bun, iar pe hypixel nu-ti arata nici macar meciurile jucate pentru ca daca se vedeau meciurile jucate si venea cineva la tine si vedea ca ai de exemplu 50 de meciuri jucate solo, 10 solo kills si 9 solo wins o sa-si dea seama ca esti prea fraier sau daca ai putine mesciuri jucate solo si multe solo kills-uri si multe solowins-uri o sa-si dea seama ca esti pro!
2.Pe hypixel pe skywars itemele suntop pe insane si exista si arc cu power 5 si flame! Voi ce ziceti!

2 răspunsuri:
| Cristian2003 explică:

E de socializare

| DoarEuSiCuMine20 a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine..si eu joc mult skywars pe hypixel de cand am premium. dar care e intrebarea? laughing