| YusukeUrameshi a întrebat:

Pentru cei care joaca League of Legends, ce erou ar trebui sa cumpar katarina sau xin zhao? Si de ce? Sunt cam incepator big grin
Funda.

2 răspunsuri:
| Cartof69 a răspuns:

Pai, eu as zice xin zhao, imi amintesc si eu cand eram incepator ca jucam mult cu xin zhao si rupeam tot... laughing Dar na, poate iti place mai mult katarina... mai uita-te peste magiile celor 2 si vezi care iti plac mai mult, uita-te pe net la videouri cu gameplay de la katarina sau xin si vezi cam cum se joaca, si alegi tu care iti place mai mult. happy

| Mihailescu_Andi_1993 a răspuns:

Eu as zice Katarina ca este noob Champion si rupe.Eu nu am jucat cu ea dar am niste prieteni care joaca cu ea si tot ce pot spune este: OP