| CosminSM a întrebat:

Pentru cei care joaca League of legends.De ceva timp castig foarte putine lp-uri (13, 14,15) si pierd multe lp-uri(23, 22,21).Cum fac sa castig din nou multe lp-uri?

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Pai face chestia asta deoarece ai mai multe meciuri pierdute in ranked-uri.

De fiecare data cand se reseteaza rankurile la win primesti 25-35p la inceput, dupa scad cu fiecare meci pierdut.

Deci solutia este sa castigi mai multe meciuri si sa ai mai multe meciuri castigate decat pierdute.

| CosminSM explică (pentru StoicaAndi):

Sa fac victorii mai multe doar la rank?

| StoicaAndi a răspuns (pentru CosminSM):

Da