| FPI a întrebat:

Pentru cei care jucati la Win for life 10/20 care sunt cele mai des extrase 2 cifre?
P.S: Scuzati categoria dar nu am stiut unde sa pun aceasta intrebarehappy

10 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Http://www.betcafearena.ro/world-lotto/rezultate.html

Uite aici dar asta e doar ca sa iti faci o parere, acum daca n numere sunt extrase de 4 ori la rand nu e regula sa fie extrase si a 5-a oara.

SucceS

| FPI explică (pentru YoBuDy):

Tu joci constant?

| YoBuDy a răspuns (pentru FPI):

Am jucat dar m-am lasat, astea sunt jocuri la care trebuie sa ai un enorm noroc, si bani multi, daca bagi bani multi scoti bani multi, bagi bani putini, scoti bani putini, insa eu nu incurajez jocurile de noroc!

Succes

| FPI explică (pentru YoBuDy):

Aveai ceva sistem pe care il jucai sau doar asa la noroc?

| YoBuDy a răspuns (pentru FPI):

Aveam si sistem si la noroc incercam happy. Dar asta a fost acum ceva timp, iar daca ma intrebi ce sistem jucam, e mai complicat, ca numai tin foarte bine minte, si nici nu vreau sa ma mai apuc de lotto, eu bagam mai mult la lotto Polonia multi1 si multi2

| FPI explică (pentru YoBuDy):

Ai ramas pe profit sau mare pierdere?

| YoBuDy a răspuns (pentru FPI):

In mare parte, am avut norocul sa termin echilibrat. adica nici pierdere nici profit...

Sa nu uiti de funda laughing))

| FPI explică (pentru YoBuDy):

Esti colectionar de funde?
Eu as vrea sa incer pe doua cifre si daca pierd tot sa dublez miza sa vedem ce o iesi

| YoBuDy a răspuns (pentru FPI):

Nu sunt colectionar, dar imi place sa ajut oamenii, iar cu tine am facut chat aici. Lasa-mi un profil de fb ceva... si poza de profil, si vorbim acolo imi zici la ce joci si cum joci si poate pot sa te mai ajut cu ceva.

Succes

| PetruMutascu a răspuns:

Eu 2 si 20 jucam(astea erau cele mai extrase prin 2012). Daca vrei sa vezi numerele extrase la win for life in maxim 10 minute de la extragere poti sa le vezi aici http://rezultate-win-for-life.blogspot.com. Atenti la ora( Italia este cu o ora in urma fata de Romania)