| nocomment_4400 a întrebat:

Pentru cei ce joaca imvu va rog daca stiti imi puteti sp si mie cum pot sa salvez o poza pe care am facut-o in imvu sa o salvez in calculator ca am vazut ca se poate multe persoane au asa dar nu stiu cum se facebig grin:p
funda:X

1 răspuns:
| Ralluxd a răspuns:

Buna. Eu joc imvu. Cel mai usor e daca ai Photoscape. Daca nu il gaeti pe net. Downloadeaza-l. Intaleaza-l. Iar apoi dechide-l. Pe pagina principala iti va aparea 'Screen Capture'. Apasa acolo. Apoi selecteaza 'Capture Region'. Dupa electeaza regiunea unde vrei a faci poza[in joc] si apasa pe 'Save As' si gata. Bafta!