| KimmyNaNa a întrebat:

(pentru cei ce joaca Metin2)De la ce fel de orci pot primi 10 dinti fara +? Cu sau fara magii?

Răspuns Câştigător
| iopoiop1 a răspuns:

Orc negru urias; orc mandru; orc vrajitor

de preferat este sa ii omori fara magii si intr-un timp cat mai scurt(asa este la toti mobii pentru a avea un drop cat mai mare)

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Orc negru si orc negru curajos, numiti de asemenea si BO(Black Orks).

| sorin579 a răspuns:

Dintii pica la Orcii negri si orci negri uriasi

| JackFrost96 a răspuns:

Dintii de orc pica la :Ork, Orc negru, orc negru curajos

| AndreeeexD a răspuns:

Orcii aia negri.Dar rar pica dinti cu + deci nici o grija.winking Funda? puppy dog eyes

| iopoiop1 a răspuns:

Orc negru urias; curajos; mandrul; vrajitor dai fara magii in ei si omoarai repede