| xPustiu a întrebat:

Pentru cel mai frumos Metin2 Dau Funda Le voi incerca pe toate care mi le veti da si voi da funda la cel mai frumos si pe care voi continua sa ma jochappy.

5 răspunsuri:
| zinedinzidan a răspuns:

Pai cele mai misto erau alea mai vechi, fara "seturi" da acu sunt astea pe care le-am jucat si le joc eu: MT2 TDL gaming zone, are vreo 3 servere pvp pvm si inca unu fun parca, si MT2 epical pe care il joc si acu are un PVM si PVP(siteu este epicalmt2.ro).

| Dei17MI a răspuns:

Ma gasesti cu numele teLOVEs

Metin2Europe emt2.zapto.org/

| Muhibbi a răspuns:

Pvp:www.hammerm2.com
Pvm:metin2gx.ro

| alexarabu32 a răspuns:

Lunaris

| alex290900 a răspuns:

Metin2severin