| ionutpop32 a întrebat:

Pentru jucatori gta san andreas...

Nu pot trece de misiunea cesar vilpando (una in care trebuie sa tunezi masina apoi sa te folosesti de hidraulice pentru a dansa), asa ca am cautat pe net salvarea misiuni, am descarcat-o dar nu stiu cum sa o bag in joc ca num apare nicio salvare noua.
Salvarea am extraso cu "win rar arhive" si am bagat-o in folderul jocului dar nimic. Credeti ca trebuie bagata intr-un anumit folder din gta?
Poate nu este buna nici salvarea pe care am descarcat-o, dk credeti asta datim un link de unde pot descarca salvari pentru gta san andreas.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rzvN3k a răspuns:

Extragi ce este in arhiva, intri in My Documents ->GTA San Andreas User Files
si bagi aici ce ai extras.

2 răspunsuri:
| Low123 a răspuns:

De cat sa stai sa cauti atat salvarea mai bine incearca sa faci singur misiunea

| Andrei_Edi_1985 a răspuns:

Nu te mai chinui sa cauti salvarea poti sa o faci rapid si fara salvare doar trebuie sa folosesti butoanele ( 2>jos) (6>dreapta) (4>stanga) (8>sus) Sper ca te-am ajutat