| Perfectu a întrebat:

Pentru toti care au jucat Darkness metin2 Renaissance international am o veste bunabig grin...S-a redeschis:X:X:X. Puteti intra,sau adaugat arme si armuri noi, serverul trebuie iar populat, abia s-a deschis:X.Acelasi site, ori scrieti pe google,, darkness metin2 rennaissance international"
Bafta!, va astept pe server:X:X.

6 răspunsuri:
| Perfectu explică (pentru Szabii):

Da,ala e site, te bagi pe server?

| Szabii a răspuns (pentru Perfectu):

Da, ma bag. Regat Albastru.

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns:

TPU as dori si eu sa stiu cum pot descarca metin2 darkness... pls dau funda...:X:X:X:X:X:X:X:X

| Retezan_Dragos_1990 a răspuns:

La mine nu merge sa ma inregistrez ma puteti ajuta

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns (pentru Retezan_Dragos_1990):

Dai la site si apoi la inscription... bafta
da ma poti ajuta pe mine cu cv... as vrea sa stiu si eu cum il pot descarca