| alynutzu20 a întrebat:

Plictisealayawn
ideei?
>funda:

Răspuns Câştigător
| TheEvilCat a răspuns:

Plange-te in continuare ca te plictisestioh go on

Esti pe net? Cum sa te plictisesti?
Cauta ceva de facut, asculta muzica, uite-te la ceva, un film sau un serial...sau anime sau fa yoga, stai in pat, uite-te la tavan, si stai plictisindu-telaughingAcum e preeea cald sa iesi afara[deci nu-ti recomand]

Cauta pe Youtube cele mai amunzante chestii...ma roglaughing

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E prea cald afara ca sa iesi, parerea mea. Poti sa iesi pe afara mai tarziu, dupa 6-7, sa te plimbi, sa iesi cu prietenii.
Pana atunci uita-te la un film, danseaza, canta, poti sa tragi un pui de somn(vremea e tocmai buna), fa o prajitura, citeste o carte.

Bafta!

| okie0 a răspuns:

Ai putea daca, vrei sa asculti muzica sau sa te joci imvu.