| xDexy1 a întrebat:

Plz help mi-am descarcat runes of magic si cand vreau sa il instalez imi spune ca trebuie sa bag CD 1 dc ca nu inteleg jocul e descarcat sad plz help

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa instalezi CD 1 cu Daemon Tools adica un fisier care are extensia.iso sau.cue. Uite un link cu programul Daemon Tools http://www.smarttweak.net/smc/details/ si dai click pe download.Sa te uiti pe internet cum sa folosesti programul daemon tools.Ti-as spune cum se foloseste, dar ma cam grabesc.