| Istrati_Tudor_1994 a întrebat:

Poate sa-mi explice cineva cum trebuie sa fac aici:http://riotpoint.eu/

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, te rog sa nu intri pe acel site pentru ca vei ramane fara contul de League of Legends, trebuie sa acumulezi un numar de puncte, iar dupa te pune sa completezi un survrey care iti cere BANI reali iar la sfarsit te vor puune sa-ti dai id-ul si parola aferenta contului tau de League of Legends si vei ramane si fara bani si fara cont. E un are scam!