| FlAf1n1 a întrebat:

Poate sa-mi zica si mie cineva ce-i cu pixelii astia,

http://imgur.com/k5mNate

configuratia PC'ului meu : CPU : Dual Core 1.8 Ghz
GPU : ATI Radeon X1330/X1550 Series
RAM : 2 GB DDR
OS : Windows 8.1 PRO

*Acum 2-3 saptamani nu am avut probleme,de nici un fel, acum nu pot sa ma joc nimic... 5 minute totul este perfect, dupa imi apar pixelii astia dupa ma scoate din orice joc

Si daca se poate sa-mi dati si mie un link de DL,pentru driverul de la placa video, am incercat de toate, nimic...

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Frate,ai innebunit? Ma mir cum pc-u tau se chinuie sa suporte windows 8.1, iti garantez ca placa video va arde sa ma crezi, schimba in windows xp sp3 cat mai repede!

| FlAf1n1 explică (pentru VladyXR):

Acum totul are sens...deci nu i-am facut tatalui meu un scandal aproape monstru ca sa zic asa, in zadar, cand mi-a adus PC'u de la reparat si aia mi-au pus windows 8.1 Pro, ca mi se arsese placa de baza, si-am schimbat-o.
Acum... sper sa fie o dauna reversibila.Ca la inceput totul era OK, mergea mai bine PC'u decat pe Windows XP.

1 răspuns: