| anonim_4396 a întrebat:

Pot pati ceva daca am dat teapa cu un cont la un joc online laughing? Dau Funda.Ala zice ca ma da la politie si de astea.PS:E un cont Premium De minecraft da nu avea mail.

2 răspunsuri:
| DeathReaper a răspuns:

Daca ai folosit aplicatii de tip hack, este o posibilitate dar, daca ti-a dat datele din buna vointa, sau ti-a transferat niste bani, cred ca in asta consta "teapa", iar tu nu ai semnat nici un contract cu el, poate sa se duca si la tribunal, nu ar face decat sa primeasca el un advertisment sau chiar amenda pentru ca a deranjat politia cu astfel de prosti cand ei putea sa faca altceva, cum ar fi sa manance gogosi.

| Vendetta47 a răspuns (pentru DeathReaper):

Nu ai folosit nici un hack, el mi-a dat contul si te l-am pupat laughing.El tot zice ca imi da flood si smecherii de astea