| Octavian_Adelin_1997 a întrebat:

Primest eroarea metin2.create_no_appropiate_device cand vreau sa intru in metin (elias2)
si daca dau click dreapta pe >executor >proprietati compatibiliatate nu imi apare windows xp sp3 (cel care il am eu) Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| NAT0 a răspuns:

Poți să dai un rr la pc, poți să faci un upgrade la win7, poți să iei toate opțiunile la mână și să vezi cu care o să pornească. Poți să schimbi rezoluția să vezi că poate de la rezoluție e problema, poți să încerci să intri cu autopatcherul și să-l rulezi cu win administrator.