| DangerG a întrebat:

Problema LeagueOfLegends. Deci tocmai mi-am reinstalat Windows7 (zic asta ca sa nu spuneti ca e de la virusi si alte chestii).Mi-am luat LoL-ul si am jucat cu un prieten.Totul perfect pana aici.Seara vreau sa joc din nou LoL.Aici vine problema.Cand ma loghez imi zice ca serverul nu raspunde si la sfarsit imi da eroare cum ca e de la conexiunea de la internet. "The login server did not respond.You may have a connection issue that is not related to the League Of Legends server." Bineinteles ca nu era de la internet deoarece cand am reinstalat LoL-ul imi mergea din nou. Dupa cand am vrut sa intru din nou,adica acum, ghici.Iar imi da aceeasi eroare. Ce sa fac? Sau daca nu stiti un raspuns la asta unde se afla update-urile jocului? As vrea doar sa-l reinstalez si sa copiez update-urile fara sa mai astept cand deschid lol-ul.

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Joc LoL de mult timp, dar nu am mai intanlit aceasta problema la cineva.
Dca vrei sa rezolvi problema intra pe site-ul oficial, Forum : http://eune.leagueoflegends.com/board/forumdisplay.php?f=4
Si postezi problema ta acolo, si o sa primesti cat de repede un raspuns de la cineva care se pricepe mai bin, un fel de admin pe forum care se ocupa cu rezolvarea problemelor.

| GmFb_Alex_1999 a răspuns:

Verifica daca esti pe EU Nordic East.