| Ev0 a întrebat:

Problema mea e urmatoarea
Detin gta sa l-am instalat ok
il deschid ok
apare video ok
apare img cu gta sa si dupa aia ar trebui sa-mi arate meniul jocului nu-i ok
cand ajunge la meniu imi da eroarea gta_sa not resopnt sau ceva in genu ce pot sa fac? jocul il am pe windows 7 enterprise x32 1.50 ram 3.06Ghz D Core ati radeon 257

Răspuns Câştigător
| rZv995 a răspuns:

Eu cred ca este din cauza Windows-ului este mai nou si GTA San Andreas este un joc mai vechi!

Minimum System Requirements:
1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
256MB of RAM
8x DVD-ROM Drive
3.6 GB of free Hard Disk space for a minimal install
64MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce3" or better)
DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
Keyboard & Mouse.
Recommended System Requirements:
Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor (or better)
384(+) MB of RAM
16x DVD-ROM drive
4.7 GB of free Hard Disk space for a full install
128(+) MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce4" or better)
DirectX 9 compatible Surround Sound Card
Game pad with twin axis analog controls (USB or Joystick Port)
Keyboard & Mouse.

3 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Iti multumesc pentru funda!
Si vreau sa iti mai spun ceva!
Windows Vista este facut pentru programe!
Windows 7 este facut pentru jocuri mai noi!
Windows XP este facut pentru jocuri mai vechi!
Daca u folosesi PC/LatTop pentru jocuri iti recomand XP Home Edition SP 3!

| Ev0 explică:

Intr-un timp mi-a mers am 2 optiuni de windows 7 enterprise si home basic chiar azi am pus windows vista ultimate si tot nu merge am incercat mai multe crackuri oare cu cd original ar merge?

| Ev0 explică:

Problema rezolvata (am uitat sa instalez driver video)placa video LoL Razvan97 iti dau funda ca numa tu ai raspuns