| Nnoitra a întrebat:

Problema Minecraft. Dau funda.

Nu am probleme, chiar acum postez pe TPU intrebarea, dar de fiecare data cand intru pe un server de minecraft, clientul vechi sa ma joc cu prietenii scrie "failed to connect. Server...it's probably down". Ceva de genu` asta, dar am incercat pe fiecare server, nu doar pe unul si repet, nu am probleme cu netul.

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Nu a auzit nimeni de google pentru ce este folosit. In ziua de azi cauta numai prostii dar mai e folositor la cevawinking gasirea rezolvarii problemelor pe care le avezi! Scrie pe google eroarea care ti-o da si iti da rezolvare!