| GabryeluL a întrebat:

Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30 GHz
Installed memory (RAM) : 1.00 GB
System type: 32-bit Operating System
Si nu pot juca jocuri 3D precum Metin2 sau si jocuri de-astea mici de pe net 3D nu le pot juca nu stiu care e problema, cand vine vorba de drivere le instalez dar tot imi apare un X cu rosu cum ca nu suporta 3D... ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E egal cu zero ce ai mentionat tu aici! Placa video e cea mai importanta in gaming. Daca ea nu are suport 3D atunci nu te poti juca logic jocuri 3D. Procesorul si ramul de doar 1 GB nu te ajuta prea mult in gaming. Cu 1 GB abia stai OK in browser la navigari usoare!