| z0r3Ns3n a întrebat:

Processor: AMD E2-1800 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1, 70 GHz Instaled memory (RAM): 6.00 GB System type: 64 bit. Merge pentru: Thief, Battlefield 4, Far Cry 3 si Syndicate?
FUNDA!

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GHz cam micuti, Battlefield 4 nu va merge, Far Cry 3 va merge cu setari la Low, iar Thief cu setari la Low + putin lag. Procesorul e de vina, e cam slabut. Ia Nvidia, Nvidia e facuta special pentru jocuri.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa mearga ma far cry 3 pe jegul ala? dabea imi merge mie cu 30 fps pe low am fx 6300 si hd 6670 si merge nasol din cauza optimizarii

| anonim_4396 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Conteaza cati biti ai la windows si cati GB ram ai. La el e procesorul de vina. Eu am Nvidia GeForce GT 630 SDDR3 4 GB si imi merge fara probleme. Procesorul mi-e slab, dar tot merge fara probleme.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonim_4396):

4gb ram 64 biti, oricum placa mea video e mai buna ca a ta chiar daca are 4gb memorie videorolling on the floor stii ca n-o sa folosesti nici 2 gb video?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

frustrated Tu habar n-ai ce vorbesti. Daca placa mea video n-ar fi asa buna, PC-ul meu nu ar fi atat de scump. + Ca Nvidia fac cele mai bune placi, asa ca shh. Nu te pricepi.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia fa tu o comparatie, doar pentru ca are 4gb video nu inseamna ca e si buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesorul ala nu e bun mai deloc. creed foarte mult ca ai laptop si nu pc, deci slabe sanse sa joci alea.

| z0r3Ns3n explică:

Si Global Offensive big grin