| GabitzaQlove a întrebat:

Pt. cei care jucatzi metin2. am facut si eu cont nou:d sh vreau sa`mi fac un caracter dar imi da mereu "nu poti creea acest caracter", dc? sh ce trbe sa fac ca sa nu mai apara asa sh sa pot sa`mi fac un caracter sh sa incep joculbig grin?:s

Răspuns Câştigător
| Cosmin_4483 a răspuns:

Deci nu poti folosi caractere ca : '':,? in fine trebuie un nume simplu ex:TotiPentruUnu ceva fi creativa. Funda?

2 răspunsuri:
| Punker19 a răspuns:

Pai un motiv ar fi numele adica trebuie schimbat.De obicei jucatorii au deja nume ca CrazyMan MasterBlood sau de astea trebuie sa-ti pui ceva mai diferit. sper ca te-am ajutat.BFT!big grin

| GabitzaQlove explică:

Faza e ca nu`mi da "numele exista deja" sau ceva de genu... ca mi-a aparut sh asta odata...