| mdeex_3581 a întrebat:

Pt. cine joaca Pandanda...trebuie sa dai bani reali pentru. a intra in club? pentru. ca o verisoara de-a mea a zis ca i-a zis o fata(fitoasa-mincinoasa). ca trebuie sa dai bani reali pentru. a intra in club.sa fii membru al clubului. e adevarat? cine are rasp bun FUNDOI+VOT!

2 răspunsuri:
| mdeex_3581 explică:

Mda.dar atunci cand vrei sa intri in club iti zice pentru. cat timp vrei si niste bani acolo EX $45, 78 asta ce mai inseamna?

| Anushika a răspuns:

`=>.Mada...Fatha aia [Fitoaza-Mincinoasza].Minthe...Nu trebuie sa da`i nici`un banlove struck Eo` joc Pandandha de 3-4 anhilove struck!