| d4n47 a întrebat:

Puteti imi da niste jocuri asemanatoare cu transformice dar nu mai stiu jocuri asemantoare

dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Girjaliu_Cristian_1998 a răspuns:

Ceva gen pe internet vrei inteleg...
Adica fara download.

AventureQuestWorlds (aqw) Jocul este mai comlicat dar o sa te obisnuiesti in timp si acesta este pe nivele dar daca o sa-ti placa si o sa vrei sa ne intalnim
add fb:Girjaliu Cristian, skype:cristi.mare.31

Daca mai vrei jocuri mai calumea ceva gen Metin2, Leaghue of Legends, Counter Strike...
Dar astea trebuie downlodate

Daca mai vrei sa-mi spui
Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| d4n47 explică:

Pai mai cristi nu imi trebuie din astea dar eu vreau de eemplu heromice mice
ps

de astea