| kira1999 a întrebat:

Puteti sa imi raspundeti va rog la o intrebare sau macar sa imi dati un sfat.
Mi-am instalat un joc pe telefon in care evoluezi foarte greu si daca vrei sa iti pice iteme, se dropeaza rar si esti nevoit sa foloseti bani reali ca sa evoluezi.
Am auzit ca exista hack uri pentru ati baga bani in diferite jocuri si voiam sa stiu daca chiar functioneaza si merita sa incerc?

1 răspuns:
| cinecitesteeGAY a răspuns:

Nu merg acele hack-uri daca vei incerca tot ce iti vor da sunt Virusi