| mihaela003 a întrebat:

Puteti sa-mi dati mai multe informatii despre IMVU? Dau funda! happy big grin

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Da e un joc am jucat si eu ceva timp. dupa mine IMVU e mai mult pentru chat sa vorbesti si atat iti poti alege caractere de fata sau de baiat si ti-l faci cum vrei tu. poti cumpara haine incepand de la chiloti pana la pantaloni si asa mai departe. sunt o groaza de chestii iti poti cumpara casa ii poti invita la tine acasa etc. mai multe descarca jocu si vei vedea despre ce e vorba

| mihaela003 explică (pentru Klaudiu214):

L-am descarcat numai ca nu prea stiam ce sa fac
daca tot am inceput sa joc mam cam adaptat de el
numai ca nu prea stiu caum se fac banii usor

| Klaudiu214 a răspuns (pentru mihaela003):

O sa inveti nu e greu :*