| MissPinkPurple a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie un kit pentru gta 4 care merge sigur dar care sa nu trebuie sa-mi fac cont sau sa-l joc pe net. sa fie unul care il joc din calculator

17 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut din nou!
Îți dădusem un kit la o întreabare precedentă.
Care este problema?
Nu poți rula jocul?
Ai pus crack-ul?
Nu-ți trebuie niciun cont.

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Ba da imi cere sa-mi fac un cont si trebuie sa-l joc pe net

| MissPinkPurple explică (pentru MissPinkPurple):

Si zice ceva de un social club

| DDCC a răspuns (pentru MissPinkPurple):

Știu că cere, dar nu trebuie să faci unul.
Doar de un crack bun ai nevoie.
Cele de la razor1911 sunt perfecte.
Ia încearcă.
Deci iei ăsta http://goo.gl/I59Po
E un fişier arhivă. Îi dai extract folosind Winrar sau 7zip dacă ai.
Apoi copiezi tot ce s-a extractat în dosarul principal al jocului (trebuie să ai o scurtătură de la joc pe ecran, dai click dreapta pe ea -> Open File location. Dacă ai Windows xp atunci dai click dreapta pe scurtătură -> properties și Open Target apoi).
CÂnd le vei copia se va deschide o fereastră. Dai pe Replace.
Apoi rulezi jocul
Spune-mi, ce nu ai înţeles de aici.
:)

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Nu merge imi da eroare

| DDCC a răspuns (pentru MissPinkPurple):

Ce eroare?
În primul rând tu ai cerințele pentru joc, nu?
Continuăm discuția aici sau îmi lași vreun ID de yahoo Messenger aici sau în privat?
Mai poţi încerca:
Intră aici http://goo.gl/7pb1m și dai click pe get this torr3nt, aștepți să se descarce apoi după care îl folosești.

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Eu folosesc de obicei siteul asta dar asta trebuie sa ma joc pe net sau cum ca eu cand descarcam nu ma conectam la net. la asta ma conectez? si merge asta ca am incercat mai multe si nu au mers?

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Eu nu mai suport acuma ce mi-ai dat nu-i jocul

| DDCC a răspuns (pentru MissPinkPurple):

Nu generaliza jocurile de pe un trac3r.
Deci, după cum am mai spus, la acest joc bagi un crack bun doar. Nu ai nevoie de net. Doar dacă vrei să te joci online, iar atunci cumperi jocul.
Deci tu ia ăsta http://goo.gl/7pb1m și folsește-l prima dată.
Și, zi-mi ce eroare îți dă.

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Deci il descarc, extrag elementele, instalez si dupa aia merge sa-l joc?

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Deci il descarc, extreag elementele, il instalez si apoi merge sa-l joc?

| MissPinkPurple explică (pentru MissPinkPurple):

Nu se descarca asta pe care mi l-ai dat

| DDCC a răspuns (pentru MissPinkPurple):

Bagi din dosarul Crack ce găsești în dosarul unde s-a instalat jocul apoi instalezi patch-ul.
Găsești dosarul crack + installerul de la patch în arhiva de la http://goo.gl/7pb1m
Dacă ai altă eroare, zi ce îți scrie exact.
Te mai întreb, ai sigur cerințele minime pentru GTA 4? Le poți testa și aici
http://www.systemrequirementslab.com/......o-iv/10802
Dar deocamdată faci ce am zis cu http://goo.gl/7pb1m
:)

| DDCC a răspuns (pentru DDCC):

Click pe GET THIS TORR3NT
Îl poți lua cu programul utorr3nt spre exemplu.
Dacă nu îl poți descărca, eu zic că e de la tine problema, schimbă locația de download a dosarelor. O faci din programul utorr3nt.
Mai zic odată, ai vreun ID la care te pot contacta? Că dacă e altceva problema pot scrie mult și bine fără să se rezolve problema.
happy

| MissPinkPurple explică (pentru DDCC):

Da nu mi se descarca

| NonoNex a răspuns (pentru MissPinkPurple):

Scoate netu si gada mere laughing ca si eu tot asa fac si dai skip cont

| Boboalecu_Bogdan_1989 a răspuns:

Care se pricepe sa-mi faca gta 4 online dau funda id de skipe bogdan bacau