| uRage a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti niste jocuri pentru PC sa fie shooter multiplayer in afara de CS

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multyplayer nu prea sunt doar Battlefield 1, 2!
Normale sunt Assailt Cube, Far Cry 2, 3, Crysis2/3,Soldier of Fortune!
Mai sunt si altele dar nu ti le mai insir!
Poti sa mai cauti si tu altele pe net!
Sper ca te-am ajutat!:*
Funda?:*

4 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna le poti incerca si pe:
Sniper elite I si II
Medal of honor (vechi dar istoria este frumoasa)
Left for Dead I si II (zombie)
Land of the Dead (tot zombie)
... nu mai imi vin in cap acum, iti las un ultim top de jocuri cu impuscaturi: http://www.gamespot.com/......games.html

| Zapkitu a răspuns:

Call of duty, Battlefield, Sniper Elite

| CreT99 a răspuns:

Arctic Combat

| SuperHQ a răspuns:

Multiplayer Call of Duty series, Battlefield series, BlackShot, Crysis series, Quake, Delta Force series.
Singleplayer Chrome series, si cele de mai sus se pot juca si Singleplayer.