| ionut_5013 a întrebat:

Recent mi-am facut si eu un server de counter-strike si caut metode de populare...ma puteti ajuta? Dar sa nu implice ceva de download/cumparat happy! Si scuze pentru categorie... speram sa il vada multi si de asta l-am pus aici, iar daca vreti sa intrati:
Server ip: 89.47.11.44:27015
Tip: Normal
Forum: bestgaming.forumgratuit.ro

1 răspuns:
| rmntvrfo a răspuns:

Nu prea poti, ai putea sa rogi prietenii sa zica mai departe despre el si chestii, sau sa il promovezi pe retele sociale, dar totusi ar trebui sa investesti si bani, ca sa castigi bani