| Chelaru_Andrey_2000 a întrebat:

Recent mi-am instalat windows-ul si fiindcă mi-am pierdut CD-urile originale si un prieten mi-a dat stick-ul lui cu drivere.La plictiseala mi-am instalat cs 1.6 insa ruleaza numai pe software si cand dau pe open_gl îmi spune ca placa video nu poate suporta asta. Vreau sa precizez ca inainte sa pierd CD-urile Pc-ului îmi mergea Open_gl.
Îmi puteti spune cum sa remediez problema sau de unde sa descarc driverele compatibile
P.S. Am descarcat si de pe net open_gl insa tot nu merge
Va rog sa ma ajutati ofer fundita
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai prima data dai la device manager unde iti arata toate driverele si dai pe placa video click dreapta update driver si cautare online.
Daca nu merge nici dupa aia descarca Slim Driver vezi iti gaseste driverul la placa video. Ar trebui sa mearga.

2 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Mai intai spune ce fel de placa de baza si ce placa video ai pentru a te ajuta.

| Chelaru_Andrey_2000 explică:

Florin,poți te rog sa îmi dai ym tau sa discutăm? mersi
Daca nu adauga tu andrey_andrey2818
Multumesc