| CrisuuXD a întrebat:

Risc sa pierd modarea Xbox-ului daca fac update la Kinect? Am mai facut odata un update la Kinect si de atunci am jucat doar jocuri originale si am intrat pe Live cam dupa o luna unde trebuia sa fac iar un update si nu sunt sigura daca am pierdut atunci modarea din cauza Kinect-ului sau din cauza Xbox Live-ului... Nu prea am chef sa modez pentru a 3-a oara Xbox-ul... sad

2 răspunsuri:
| danielmd a răspuns:

Kinectul e de vina.Si da pierzi modarea

| CrisuuXD explică:

Oh da, si imediat dupa ce am facut update-ul la Xbox Live am vrut sa joc un joc luat de pe net care nu a mers... E de vina Xbox Live sau Kinect?