| cristina864 a întrebat:

Sa stiti ca aplicatia "Talking Angla" e foarte periculos!"My Talking Angela" nu! Dar cealalta! Numele de Angela a provenit de la primul copil care si-a batut joc de ei! Puteti sa va uitati pe google la "Talking Angela eyes", iar intr-o poza alb-negru veti vedea ****FILI si c()mera unde sunt! In alte imagini veti vedea primii 3 copii rapiti din cauza aplicatiei! Acesti ****FILI folosesc aplicatia pentru a localiza copii. Dupa ce ii localizeaza ii omoara.Cum o fac? Pai la inceput Angela iti zice de faptul ca are 18 ani. Apoi te intreaba cati ani ai tu.SA NU RASPUNDETI.Te poate intreba si te numele tau COMPLET.Clar ca nici la asta nu rasp nu? Bun.Sa o dezinstalati! Dar daca ii ziceti Angelei ea in ultimele minute iti ia toate parolele si iti viruseaza tableta/telefonul.ATENTIE! Va zice: "I have all your paswords." Deci nu ii spuneti ca o dezinstalati! Mai multe detalii mai incolo!

2 răspunsuri:
| Mada606 a răspuns:

Lol rolling on the floor)))))

| cristianlogan25 a răspuns:

Da e real si eu am auzit ala care zice ca e lol sa caute talking angela eyes