| Amilo a întrebat:

Sal all care stie metin2 privat bun...adica nu sa-mi dea 99 si tot full
siii... vand cont metin2(RO) pegasus, ninja pe arc, cal militar cam mort laughingiteme nu prea multe (ca nu am mai jucat demult) 1 bilet in v2
m9 mers de fulg
m6 sageata otravita
m4 sageata de foc
punctele puse bine

4 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Famousmt2,RedDragon,Mijagimt2,Crazyworldmt2

| oOSaritaOo a răspuns:

Hammer mt2(îţi dă lv 98 şi te duci tu şi îţi iei lv 127 din map1, este pvp serverul, tot ce vrei la magazine big grin) hammermt2.servegame.com Site

| Valentin333 a răspuns:

Joaca mondialmt2 nu e greu de copiat si te lasa pana la lvl 250

| Calimpisa a răspuns:

Salut ce vrei pe cont?happy