| Demeny a întrebat:

Sal,am cumparat de craciun un VR pentru prietenul meu, stiti cestia aia in care iti pui telefonul si vezi chestiile ca si cum ai fi acolo unde se intampla.Deci ne putem uite la filme si lucruri ca aceasta dar cand incercam sa jucam un joc scrie sa apasam butonul. Ochelari nu au nici un fel de buton pe ei.M-am uitat pe net si am vazut ca Ochelri ca acesta primesc un controler cadou.Noi nu am primit nici un fel de controler, dar pe cutie nu scrie nimic despre controler scrie doar ca ne putem uita la filme si sa ne jucam jocuri etc.Dar jocurile nu pot fi jucate fara controler.Deci vreau sa intreb daca cineva a cumparat un VR ca acesta (Myria daca ma amintesc bine) a primit un controler cadou sau asa ceva, sau este o alta metoda de a juca jocurile anumite?

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Eu zic sa il returnezi inapoi la magazin, daca mai ai garantie si iti va da unul bun