| GreeNNNz a întrebat:

Sal am jocul star wars the force unleashed 2 si nu stiu cum sa trec pe level 3 part 2 acela cand vine nava aceea si trage in tine si la un momendat trebuie sa apesi E ca sa o muti cu forta dar si A ca trebuie sa o duci in partea dreapta...Cum fac? P. S. am jocul pentru PC nu playstation... daca puteti sa imi dati un walktruhu sau intructiuni pls

3 răspunsuri:
| andii4 a răspuns:

Sall, ti apasat pe A si in acelasi timp apesi de multe ori pe E

| andreozaur2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=o8y5rH9GKTM acesta este un walktrough