| mnopqr a întrebat:

Am o problema cu Counter Strike 1.6. De fiecare data cand salvez un server la "Favorite", cand intru in joc si incerc sa dau "Find servers" sau "New Game" ma conecteaza direct la serverul pe care l-am adaugat inainte la "Favorite" si de fiecare data trebuie sa instalez din nou jocul ca sa pot juca pe un alt server. Va rog mult sa ma ajutati! Chiar nu stiu ce sa fac! Daca stiti vreun truc sau ceva? Va rog mult! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Salut Bogdan.Deci...Counter-ul tau este facut in bataie de joc.Nu este bun. Daca vrei sa remediezi problema iti recomand sa iei alta versiune de Counter Strike deoarece cum am scris si mai sus.Counter-ul tau e facut in bataie de joc.Toate cele bune

| Puffy_7720 a răspuns:

Scrii in consoal connect si ip-ul serverului si iti intra, asa nu mai trebuie sa reinstalezi cshappy