| Băă_Bogdy_1998 a întrebat:

Sal am si eu nevoie de ajutor joc cu un prieten minecraft si am pus protectise si cum fac sa isi deschida cuferele lui sa construiasca si restul ce le puteai face inainte sa am protectie va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Y0lin a răspuns:

Pai cel care a pus protectia trebuia sa stea in interorul ei(protectie) si sa scrie /ps allowall nume(numele caruia vrei sa ii dai acces la protectie), daca nu merge poti scrie /ps allow nume sau poti scrie /ps help.
Succes.