| casian_6775 a întrebat:

Are rost sa cumpar un ps3 deoarece apare ps4? Am citit ca jocurile de ps3 se vor putea juca pe ps4 dar as vrea mai multe informati despre gaikai......Si daca vreau sa cumpar un joc mai vechi de ps3 si nu il gasesc de unde il pot procura? Funda pentru raspuns la toate intrebarile big grin multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Si daca apare PS4 o sa fie foarte scump, deci da merita sa iti iei PS3, desi personal eu as alege un xBOX ca e pe la aceeasi bani, dar tu stii mai bine de ce iei un PS.
Jocurile, oricat ar fi de vechi poti sa le cumperi la comanda de pe site-ul lor oficial, o sa iti dea mai multe informatii in manualul de utilizare despre acest aspect.