| AlexAlexutzu1 a întrebat:

Azi am descarcat un server furien gata-facut, am facut serverul frumos cu tot ce i trebuie(imbunatatiri) insa nu stiu adresa de la el(in afara de IP), cand scriu adresa furien.ultracs.ro imi da alt server, oare este din cauza ca este de pe net, sau pot sa ii schimb adressa.Va rog spuneti mi ce sa fac sa stiu adresa sau s o schimb! DAU FUNDA, raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Pt inceput Control Panel -> Network Connections -> Local Area Connection -> Support -> si vezi la "IP Address"
Dupa dai connect si ip de l-ai gasit la tine in pc.
Daca ai nevoie de ajutor mai mult add adelyn_adelin99 eu am mai facut servere si acum am unul.

1 răspuns:
| OcausTT a răspuns:

Trebuie sa te conectezi cu ip-ul si portul, ai nevoie de host cumparat ca sa scrii cu nume gen ala al tau