| ionutmaxus10 a întrebat:

Sal cine poate sa-mi dea linkuri de download la jocurile astea naruto ultimate ninja storm naruto shipunden ultimate ninja storm 2 naruto the storm generation dar pentru pc

2 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Nu exista aceste jocuri pentru pc dar pentru consoale pentru pc exista doar naruto mugen

| ionutmaxus10 explică:

Vreau sa spun de download link cu joc cum ar fi lik the piratedbay /9836776ninjagame pentru ca caut jocurile si nu le gasesc pentru pc doar xbox si ps3