| sasuke99fan a întrebat:

Sal cine stie un metin2 tare? Puteti sa-mi spuneti pliz ca nu mai stiu ce metin sa joc

6 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Http://elitestarmt2.dyndns-server.com/ metin2 GM-MODE, arme epice implementate, spor la joc:P
P.S nu are client, trebuie sa schimbi ce este in mc.txt cu elitestarmt2.dyndns-server.com

| Alexutzzu_8051 a răspuns:

Poiiiiiiiiiii va dau id meu de mes sa-mi dati si mie un metin care merge pe windous vista

| Alexutzzu_8051 a răspuns:

Nu stiu scuze ca si eu caut eu joc metin2 fan si metin2 mania sper sa te ajute nu-s pvp

| Alyn123 a răspuns:

Eu stiu Metin2 Mondial, e foarte misto!

| DjAlex2001 a răspuns:

Uite asta daca vrei pvp iti recomand HammerMt2 lvl max 255 la inceput iti da lvl 254 si iei imediat de la tiffini255 e tare 24/24. Daca vr pvm-pvp iti recomand metin 2 Haylo super tare. Bafta la joc!

| cristi_9356 a răspuns:

Incearca InfernUsMt2 un server privat romanesc http://infernusmt2.servegame.com este un sv 100% pvp cu npc de lvl si bani, legendare si king-uri in shop... uite si un video sa iti faci o parere http://www.youtube.com/watch?v=VAS-ojr7GqQ