| Dextro a întrebat:

happy [funda]voi ce ati alege 4story sau metin2? si de ce? [ eu vreau sa joc dar n stiu care sal aleg]

Răspuns Câştigător
| Кристи a răspuns:

Eu as alege 4Story...
Pentru ca este mult mai dragut decat Metin2 (ma refer la grefica)
Metin2 : http://www.youtube.com/watch?v=LR0p460lbNs
4Story : http://www.youtube.com/watch?v=mqkwyYnIT_w
Se vede diferenta :D... alege fara nicio indoiala 4Story

3 răspunsuri:
| HugeLol a răspuns:

Uite mie imi plc 4story si dc? iti zic sa intri tu pe ambele sau uita-te la gameplay pe youtube iti zic ca 4story e mai tare:1 e copie dupa World of Warcraft; 2 singurul privat e foarte tare si iti dau si hack daca vreibig grin; 3 jocul are o multime de iteme, misiuni si in plus te distrezitongue

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Metin2 este mai atre poti afce mult imi multe si creste la lvl repede. happy Funda?

| roberto15100 a răspuns:

Eu as alege 4story dar cel global sau daca vrei in romana s-a facut noul ubdate sa stii si arata aproape ca globalul uita-te si la trailere,
eu iti zic acest raspuns ca joc 4story si imi place, sper sati placa si tie!