| Kira22 a întrebat:

Sal
imi dati va rog niste linkuri cu coduri cs 1.6? stiu ca nu e bine dar m-am saturat ca ma tot omoare nu mai pot, si daca imi puteti zice cum sa dezarhivez zip-ul, sau mai bine sa imi ziceti tot ce trebuie sa fac cat mai detaliat, dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Asa zisele coduri de cs 1.6, source, codition-zero se numesc hackuri le poti cauta pe google dar mare atentie la virusi doarece nu sunt alarmne false si te poti alege cu niste virusi urati rau de worm sau keyloger scrie pe google "cs 1.6 hack" sau uite aici un sit http://www.tobys.dk/cs/hack/cs-hack.php

| buzucan a răspuns:

Si eu am cautat coduri. www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info pe astea am gasit chiar si tutoriale de folosire. merg 100%

| monocont3 a răspuns:

Codul conţine: Perfect Depthrange Style Walls, NoFlash, NoSmoke, NoSky, NoAds (scoate bannerele de pe pereti), Lambert, Crosshair, F8 (Crosshair), F9 (Walls), F10 (NoSky), F11 (NoFlash), F12 (Lambert). Merge în toate jocurile pe engine HL1.

http://www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/

il ei pe primul:dai download il bagi in calculator unde-i canterul si dai pe folder click dreaptea si dai extract here si dupa aia Dublu click pe "SSWv6.90.exe"
3. Click "Load"
4. Porneşte Counter Strike 1.6

apropo si eu joc canter strike daca vrei sa joc cu tine pe servar intra pe yahooul meu monocont3

| NikoPortokala a răspuns:

Daca o sa continui cu coduri o sa primesti destroy, Ban permanent nu am sa te ajut fiindca nu sunt de acord cu astfel de cerinte daca vrei intra pe server asta ecila.zapto.org nu sunt deloc codati si nu sunt deloc foarte tari playeri! te astept